O instytucie

O instytucie

Obrazek biurowy 251

Twój Partner w finansach

Kilka słów o nas

Instytut Delgana Sp z o.o. jest kontynuacja działalności funkcjonującej poprzednio pod firmą “Perfectis” która swoja działalność rozpoczęła w  roku 2004. Zmiana ta spowodowana była znaczącym poszerzeniem zakresu działania firmy oraz zmianą sposobu funkcjonowania. 

Nasza misja

Najważniejsze jest zadowolenie klienta

Instytut specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji, kredytów, leasingu, opracowywaniu biznesplanów, studiów wykonalności, planów finansowych, planów badawczo-rozwojowych.

Naszym celem i misją jest wsparcie Przedsiębiorców w kompleksowych rozwiązaniach w zakresie finansowania inwestycji  zarówno w postaci środków bezzwrotnych jak i zwrotnych. Pomagamy w pozyskaniu nisko oprocentowanych kredytów unijnych, w pozyskaniu dotacji na stworzenie miejsca pracy – również w ramach PFRON.

Staramy się wspierać przedsiębiorstwa  zarówno w początkowej fazie rozwoju tj. start-up jak i tych z wieloletnim stażem.

W wyniku naszego, zawsze indywidualnego podejścia, oraz dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań , możemy poszczycić się sukcesami w zakresie dobrze dobranych źródeł finansowania Państwa inwestycji i pomysłów na rozwój Państwa biznesu. Współpraca z nami pozwoli na szybką realizację państwa planów  co zapewni wzmocnienie pozycji państwa firmy na rynku.

Obrazek biurowy

Referencje

Zawsze warto wiedzieć więcej
Menu